Aktivasyon

Cep Şifreci'yi cep telefonunuza yükledikten sonra İnternet Şubemizdeki "Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar> AsyaCep İşlemleri> Cep Şifreci Aktivasyon" sayfasından aktive etmeniz gerekmektedir. Aktivasyon işlemini aşağıdaki adımları izleyerek tamamlayabilirsiniz:

  • İnternet Şubemizdeki "Cep Şifreci Aktivasyon" birinci sayfada görülen aktivasyon kodlarını cep telefonunuzun ekranındaki ilgili alanlara giriniz. İnternet Şubesi ve cep telefonunuzdaki "Devam" butonlarına basarak ilerleyiniz.
  • Cep Şifreci Aktivasyon ikinci sayfada görülen seri numarasını cep telefonunuzun ekranındaki ilgili alana giriniz. İnternet Şubesi ve cep telefonunuzdaki "Devam" butonlarına basarak ilerleyiniz.
  • Cep telefonunuzda seri numarası ile aynı sayfada yer alan "PIN" ve "PIN (Tekrar)" alanına tek kullanımlık şifre üretmek için kullanacağınız PIN bilgisini giriniz.
  • Cep telefonunuza bu bilgileri girdikten sonra "Şifre Üret" linkine tıklayarak PIN bilginizi giriniz. Üretilen tek kullanımlık şifreyi İnternet Şubemizdeki Cep Şifreci Aktivasyon üçüncü sayfada yer alan "Şifre (Cep Şifreci)" alanına girerek "Devam" butonuna tıklayınız.
  • Aktivasyon işlemini ilk defa gerçekleştiriyorsanız Cep Şifreci Aktivasyon dördüncü sayfada "Cep Şifreci Sözleşmesi" gösterilecektir. Sözleşmeyi onaylayarak aktivasyon işlemini tamamlayabilirsiniz.
Şubesiz Kanallarımız